Internetové půjčky jsou velice rychlé. Proč jsou tak oblíbené?

17.10. 2016 • Půjčky a hypotéky

Úvěr jako takový si sjednáte dnes už docela jednoduše, na rozdíl od předchozích let, kdy bylo potřeba více papírování a ještě nebylo možné prakticky nic dohodnout po internetu. Nebankovní půjčky ihned vyřídíte díky pár kliknutím myši a odpověď přijde rovněž velice rychle. Opravdu už za pár minut budete vědět, jak to dopadlo a jestli jsou peníze na cestě do vaší banky (v tom případě se můžete klidně vydat k nejbližšímu bankomatu).

Poskytovatele hledejte po internetu

Inzerce půjček je dobrá možnost, jak přijít na spolehlivého poskytovatele krátko i dlouhodobého úvěru. Nemusíte hledat, stačí jen nahlédnout do seznamu a hned uvidíte, kolik poskytovatelů je zrovna teď k mání. A čeho bychom si u půjček – vlastně v jakékoliv výši – měli všímat především?

  • RPSN. Roční procentní sazba nákladů řekne zdaleka nejvíc, je to číslo, před kterým žádný poskytovatel neuteče. Díky němu si porovnáte různé nabídky půjček doslova za pár vteřin!
  • Možnosti kolem splátkového kalendáře. Lze změnit výši splátek? Je možné několik splátek odložit? A pokud ano, je to za poplatek nebo se dočkáte podobné služby zcela zdarma?
  • Jakou má vlastně ten který poskytovatel pověst? Má za sebou nějaké problémy? Nebo si jej naopak všichni bývalí klienti chválí a někteří se dokonce – v případě potřeby půjčit – i vracejí?

Oblíbené půjčky napříč věkovým i sociálním spektrem se už léta drží na výsluní popularity. Jistě byste také dokázali jmenovat pár firem, jejichž logo a název prostě uvíznou v paměti. A když působí na trhu už pěkných pár let, zdá se, že není žádný problém. Špičková pověst, nízké úroky, velká obliba u zákazníků rok co rok, to už prostě něco znamená. A půjčit si může navíc skoro kdokoliv.

Půjčky pro matky na mateřské i OSVČ

Je jedno, jakým způsobem se živíte nebo jestli jste třeba zrovna na mateřské. Nejvýhodnější půjčky jsou tu prostě pro každého. Požádat o ně je navíc skutečně snadné, postačí, když budete mít připojení k internetu a po ruce občanský průkaz, jehož číslo opíšete do příslušných kolonek v krátkém kontaktním formuláři. O moc více údajů pak k identifikaci žadatele není potřeba, peněz se proto dočkáte skutečně brzy. A rovněž vůbec nezáleží na tom, proč si chcete půjčit. Na důvod se nikdo ptát nebude, nemusíte ho uvádět do žádné kolonky a svěřovat se s ním zaměstnancům nebankovních společností.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby

Hledáte spolehlivý ERP systém pro vaše podnikání? Vyzkoušejte oblíbené ekonomické systémy Money S3, S4 nebo S5!

Nevíte si rady s vašimi financemi? Nezoufejte! Školení finanční poradci se společnosti OVB vám rádi pomohou rozložit vaše finance, přesně dle vašich potřeb!

Vema je moderní personální HR systém pro komplexní řešení mezd a personalistiky.

Program Altus Vario je přehledná skladová evidence, která vám usnadní vedení skladu i řízení nákupní strategie.

Pro snadné fakturace zdarma online doporučujeme službu iDoklad.

Hledáte spolehlivý CRM systém pro řízení projektů? Vsaďte na osvědčený software eWay-CRM!

Kontakt a reklama