Nebankovní půjčka ihned

17.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Máte raději nebankovní půjčky než ty poskytované bankami? Nebankovních půjček je na našem finančním trhu dostatek a každá může s sebou nést o trochu jiné klady. Mezi zajímavé nebankovní půjčky se řadí i nebankovní půjčka ihned.

Obecně o nebankovních půjčkách ihned

Jako nebankovní půjčky ihned se označují veškeré peněžní produkty, jež mají jednu společnou vlastnost - rychlé poskytnutí peněz žadateli. I z toho důvodu se k němu uchylují hlavně ti, kdo potřebují rychlou pomoc v obtížné finanční situaci. Nebankovní půjčky ihned mohou vypadat poměrně různorodě. Pokaždé totiž záleží na poskytovateli půjčky. Většinou se jedná o menší krátkodobé půjčky, tzv. mikropůjčky. V rámci těchto finančních produktů si zájemce zapůjčí menší částku, kterou dostane velice rychle na účet, protože to je v dané situaci pro žadatele nejpodstatnější. Specifická suma a čas, do kdy se musí splatit, vždy závisí na přání poskytovatele. Valná část těchto půjček se dá zaplatit jednorázovou splátkou, ovšem setkat se lze i s takovými, kde se platí měsíčně celou smluvenou dobu. Jestliže právě také pátráte po zajímavé instantní nebankovní půjčce, ale nedokážete se zorientovat ve velké nabídce, pak byste si nejprve měli stanovit, jaké nároky by půjčka měla splňovat, což by mělo pátrání o něco usnadnit.

Kladné stránky nebankovních půjček ihned

Nebankovní půjčky získaly svou oblibu díky následujícím kladům:

Svižnost: Jako největší výhoda se dá prezentovat rychlost, s jakou dostane klient peníze na bankovní účet. Právě kvůli tomu jí využívají hlavně lidé potřebující peníze na neočekávaný výdaj, kteří nemají dostatečnou finanční rezervu.

Pohodlí: Většina současných nebankovních půjček se vyřizuje přes internet, minimálně tedy podání žádosti, což je v současnosti velkým plusem.

Nenáročnost: Nejen svižnost a pohodlí hrají prim, ale také se můžete spolehnout na jednoduchost půjčky.

Velký výběr: Existuje celá řada různých variant nebankovních půjček, kdy si můžete volit z řady poskytovatelů a možností.

Dobrá dostupnost: Nebankovní půjčky nemají příliš velké nároky na žadatele. V zásadě půjčku u nebankovní společnosti nedostanete pouze velice zřídka.

Zápory nebankovních půjček ihned

Kromě výhod mají nebankovní půjčky ihned i svoje stinné stránky. Pro nebankovní společnost představují potencionální klienti menší hrozbu v případě, že by nespláceli dlužné částky, a proto si tento fakt nahrazují o něco vyšším úrokem, než jaký mají bankovní instituce. Někdy může být vyšší úrok kompenzovaný poplatkem za půjčení peněz. Z toho důvodu se nebankovní půjčky ihned hodí pouze na krátkodobé záplaty, když dojdou peníze a něco si musíte pořídit. Je též nutné si dát pozor, kde si plánujete půjčku vzít. Existuje řada zajímavě vyhlížejících nabídek, které ovšem nemusí nutně být seriózní, takže raději buďte při vybírání zdrženliví.

Poskytovatelé nebankovních půjček ihned

Na českém trhu s financemi se nachází množství poskytovatelů, kteří se snaží získat klienty a zapůjčit jim peníze při splnění jejich podmínek. Část těchto společností není příliš známá, zatímco jiné už mají svůj věhlas. Nyní se podívejme alespoň na trojici firem, které nabízí nebankovní půjčky ihned.

Crediton.cz

Jednou z řady společností nabízejících nebankovní půjčky ihned je Crediton.cz . Sídlo má společnost v hlavním městě Lotyšska, což není úplně nejtradičnější destinace. Půjčka této společnosti nabízí velkou rychlost, dostatek pohodlí, naprostou bezpečnost a také spravedlivý přístup. Pakliže si zařizujete půjčení peněz u společnosti poprvé, dostanete nanejvýš čtyři tisíce korun. Při dalších půjčkách se postupně můžete propracovat až na maximální půjčenou částku dvaceti tisíc korun. Není jistě třeba dodávat, že peníze si půjčujete bez nutnosti prokazovat účel. O kladném či záporném vyřízení žádosti se dozvíte během několika okamžiků po jejím podání. Během krátké doby následuje převod peněz na váš bankovní účet. Půjčku od společnosti Crediton.cz dostanou pouze plnoletí občané ČR bez závazků vůči společnosti.

Kredito24

Česká společnost Kredito24 se může pochlubit německým původem. Klientům dává možnost rychlých mikropůjček. K vyřízení žádosti většinou potřebuje čtvrt hodiny, což je jedinečné, a umožňuje to kompletně automatizovaný úvěrový systém. Společnost nabízí možnost sjednání půjčky nonstop. Firma zapůjčí klientům maximálně 12 500 Kč po dobu nanejvýše třiceti dní. V případě první zápůjčky u společnosti však obdržíte maximálně 4 500 Kč.

Ferratum

Za průkopníka na poli krátkodobých rychlých půjček se dá označit společnost Ferratum. Společnost na českém trhu působí od roku 2005. Původem se jedná o firmu ze země tisíce jezer, tedy z Finska. Řadí se k úspěšným společnostem a zdárně působí v řadě evropských zemí. Maximálně dostanete půjčku na deset tisíc korun po dobu až 45 dnů. Doba splatnosti se u společnosti Ferratum dá prodloužit celkově třikrát. Kromě klasického internetového formuláře se dá žádost poslat přes krátkou textovou zprávu z mobilního telefonu v přesně stanoveném tvaru. Aby byla půjčka schválena, není nutný žádný doklad, schůzka ani ručitel.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články