Hotovostní půjčky na cokoliv

17.05. 2016 • Půjčky a hypotéky

Chcete dostat peníze na ruku a ne bankovním převodem? Nemáte vůbec v bance účet, a přesto si chcete půjčit? Samozřejmě, ta možnost tu je, stačí jen požádat. Hotovostní půjčka je vlastně docela dost rozšířenou záležitostí, dokonce rozšířenější, než by se mohlo vůbec kdy zdát. Uchyluje se k ní stále více lidí! Rychlost vyřízení je na maximu, požadavky na toho, kdo si požádá, naopak na minimu, takže proč to nezkusit? Nejprve kontakt online, později půjčka přímo na ruku od kurýra nebankovní společnosti, přesně podle scénáře, který jste vlastně původně chtěli. Teď už stačí jen vše v pořádku splácet!

Minimální požadavky na žadatele

Musíte být starší osmnácti let a mít trvalé bydliště na území ČR. Že je třeba ještě něco víc? Ale kdeže, to vůbec ne! Tyhle dvě základní věci splníte a půjčka je už vlastně na cestě, jen se domluvit, kdy budete mít čas na předání. Není na tom vůbec nic složitého, jak by se mohlo zdát na první pohled, to právě naopak.

Zajímavým reprezentantem těchto úvěrů je třeba Finemoney půjčka. Co o ní můžeme říci zajímavého? Třeba to zkusíte právě tady, protože úroky začínají na hranici osmi procent. Ba co víc, můžete si klidně požádat i o poměrně dost vysokou sumu peněz. Minimum pro úvěr je tu padesát tisícovek, maximum až pět milionů. Splatnost? Jeden rok až patnáct let, záleží samozřejmě na finální dohodě a celkové sumě peněz, kterou si hodláte vypůjčit, podle toho se splátkový kalendář ve finále určí.

Vyřízení zcela bez poplatků

Neplatíte samozřejmě žádné peníze předem a i byrokracie bude na historickém minimu. Ba dokonce, vše vyřídíte online, není to jen o skvělé úrokové sazbě, která je tu k mání. Administrativa je prostě skoro na nule, není co řešit – tady to vyřídíte rychleji, než si myslíte. České úřady se s tímhle vůbec nemohou poměřovat, fronta Vás nečeká! Navíc si můžete půjčit opravdu, na co jen chcete, rekonstrukci bytu nebo rozjezd podnikání, na podobné věci se přeci nikdo ptát nebude. Bezúčelová půjčka je stále oblíbenější, tak proč ji nevyužít, když je to třeba? Půjčka 30000 Kč vystačí na celý měsíc pro čtyřčlennou rodinu, když nejsou faktury tam, kde mají být. A pozor, poohlížejte se hlavně na RPSN!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články