První rychlá půjčka do výplaty bez úroků

03.04. 2015 • Půjčky a hypotéky

Oba typy společností – bankovní i nebankovní – nabízejí první rychlé půjčky do výplaty s různou úrovní výhodnosti. Všechny produkty se liší úrokovou sazbou a také celkovým RPSN. U koho se dá najít nejvýhodnější půjčka bez úroků? Můžete se obrátit například na bezúročnou půjčku a mít ji zdarma.

Otestujte rychlou půjčku bez úroků

V rámci půjčky do výplaty jsou poskytnuty dlužníkovi finanční prostředky, které po dohodnuté době vrátí věřiteli společně s dohodnutým úrokem. Může je vrátit najednou nebo ve splátkách.

O úroky se ale nemusíte starat v případě, že si najdete vhodnou půjčku bez úroků. Dá se najít ve spektru nabídek stále více nebankovních finančních subjektů. Nabízí se ale otázka, co z toho má nakonec poskytovatel? Jsou to totiž společnosti, které nabízejí zdarma pouze první půjčku. 

Kterýkoli klient si tak může ověřit, jak bude v rámci první půjčky fungovat a pokud bude s tímto servisem spokojen, nic mu nebrání využívat službu opakovaně v případech, kdy budou potřebovat peníze. To přirozeně není podmínkou – sami se rozhodujete, jestli vám půjčka vyhovuje.

CreditON

U CreditON je první půjčka také zdarma a to v rozsahu od 100 do 4 000 korun. Obecně nabízí CreditOn půjčky do 20 000 Kč a maximálně na dobu jednoho měsíce. Centrála firmy se nachází v Lotyšsku, tím pádem jde o mezinárodní společnost. Protože je reálné schválení půjčky do 30 minut, hodí se tento způsob pro akutní finanční záležitosti. 

Jaké musíte splnit podmínky, aby vám CreditOn půjčil? Být plnoletí, občany ČR, být aktivně připojen v mobilní síti, mít pravidelný měsíční příjem a účet u české banky. Příjem může být i ve formě brigády.

Na mechanismus první půjčky bez úroku zdarma narazíte hlavně u společností, které se zaměřují na kratší půjčky (kratší dobu splatnosti) a obecně menší částky. Společným jmenovatelem je často také to, že neplatíte úroky vůbec. Další půjčky mají totiž pouze fixní poplatek za poskytnutí. To je další způsob, jak učinit půjčky ještě více transparentní.

Kdo poskytuje půjčky bez úroku?

Trh s těmito produkty se stále rozvíjí a stále roste – lidé se stále půjčovat chtějí či potřebují. Pokud pátráte po poskytovatelích právě bezúročné první půjčky, třeba vám pomůže tento krátký seznam.

Ferratum

Tato společnost je dceřinou společností skupiny Ferratum Group pocházející původem z Finska. V dnešních dnech poskytuje půjčky v rámci mnoha evropských zemí a často i mimo Evropu.

Ferratum nabízí půjčky v rozmezí 500 – 10 000 Kč a poskytuje dobu splatnosti od 7 do 45 dnů. Tuto lhůtu je možné až třikrát prodloužit.

Celý proces probíhá online, nepotřebujete k němu ani ručitele, ani potvrzení o příjmech a celá operace obvykle zabere asi 10 minut.

První půjčku bez úroků vám Ferratum poskytne u obnosů 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč na lhůtu nejvýše 15 dnů.

Kredito24

Při splacení do 7 dnů vám Kredito24 poskytne půjčku bez úroků do maxima 4 500 Kč. Clkem vám dovolí půjčit si maximálně 12 500 na dobu jednoho měsíce (respektive 30 dní). Mateřskou společností je Kreditech SSL Holding GmbH.

I zde zabere celý proces jen několik minut, což funguje díky automatickému mechanismu schvalování samotných žádostí.

Celý proces půjček je transparentní a nejsou zde žádné skryté poplatky. Vše se odehrává plně online a není třeba žádné potvrzení. Stránky společnosti jsou také velmi kvalitně zabezpečené.

Zaplo

Když si půjčíte u Zaplo prvně od 500 do 5 000 korun, jde tato půjčka bezúročná (bez úroků), pokud peníze splatíte včas.

Celkem vám Zaplo může poskytnou prostředky až do maxima 12 500 Kč a splatností od jednoho do 30 dní. Tuto lhůtu je možné prodloužit, není vyžadováno potvrzení o příjmu ani ručitel. Poskytovatel působí kromě ČR také v dalších evropských zemích a zavazuje se úvěrovat velmi odpovědně.

Perfect Money

Půjčka od této společnosti je zdarma do 3 000 korun. Celkem vám Perfect Money může půjčit až do sumy 5 000 Kč a to na dobu 7, 14 a 21 dní, tedy rychle, bez úroku a do výplaty.

U této společnosti nepotřebujete zástavu, ručení majetkem ani nedokládáte výši svého příjmu. Produkt je určen téměř každému občanovi ČR, který dosáhl plnoletosti. K celému vyřízení vám stačí občanský průkaz. Navíc, pokud společnosti přivedete dalšího zákazníka, dostanete provizi z jeho půjčky.

Via SMS

Via SMS poskytuje rychlé půjčky zdarma do výše 1 000 Kč a termínu 15 dnů. Celkem si můžete půjčit do sumy 12 000 Kč a na jeden den až jeden měsíc. Produkt je vhodný i pro ženy na mateřské, nezaměstnané i další osoby, kteří by nepochodili jak u banky, tak i dalších finančních institucí a společností.

Aby vám Via SMS půjčila do výplaty, potřebujete bankovní účet a mobilní telefon. Pokud si chcete půjčit méně jak 5000 (tedy do 4 999 Kč), nepotřebujete se ani prokazovat občanským průkazem. Pokud je částka nad 5 000, podepisujete smlouvu o úvěru. Celá operace trvá několik minut.

NetCredit

Stejně jako předchozí společnosti nabízí první půjčku bez úroků. Celkem můžete mít od NetCreditu až 12 000 Kč na období až 30 dní. Vyřízení půjčky trvá několik minut.

Firma pracuje rychle díky absenci zajištění a dokumentace. Hodí se všem zletilým občanům černé národnosti, kteří mají v ČR trvalý pobyt. Další podmínky jsou účet u tuzemské banky, aktivní mobilní síť, stály příjem a absence exekuce nebo žádosti o oddlužení. Protože celá operace probíhá plně online, nepředkládáte jakékoli doklady. Je ale potřeba být připojen k internetu a vlastnit e-mailovou schránku, stejně tak účet u česné banky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články